3 Android Oyun Tanıtımı Laser Logic 3D, Devil Ninja, Rushdown [Android Oyunları]

Yayınlandı: 14 Ekim 2012 / ANDROİD, ANDROİD OYUNLARI
Etiketler:, , , , ,

Merhabalar bu gün yeniden Android oyun tanıtımı ile karşınızdayız. Bu gün tanıtacağımız oyunlar:Laser Logic 3D Devil Ninja Rushdown  umuyoruz ki beğeneceksinizdir. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki tanıtımımızda geçen Android oyunlarının hepsi Android Market linklidir. Yani indirmede içinize bir şüphe düşmesini istemeyiz. Buyurun tanıtımımıza geçelim:
Laser Logic 3D
laserlogic Android Oyun Tanıtımı Laser Logic 3D, Devil Ninja, Rushdown
Bu oyunda amacınız lazerleri kullanarak engelleri yok etmek. İleriki seviyelerde bayağı zor engellerle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Engelleri aşmak için bazı bölümlerde aynaları kullanarak lazerleri yansıtmak gerekecek. Oyun 3D keyfiyle harika bir hal alıyor. Görsel efektler açısından harika sonuçlar çıkabiliyor size zevk veriyor. Sürükleyici olarakta tercih edebileceğiniz bir oyun olduğundan emin olabilirsiniz.

Tanıtım videosu:
 Ayrıca oyunu burdan indirin.
Devil Ninja
devilninja Android Oyun Tanıtımı Laser Logic 3D, Devil Ninja, Rushdown
Bu oyun ile harika görsel efektlerle çok zevk alacaksınız. Oyunda amacınız ilerleyip karşıdan gelen yaratıkları öldürmek. Bunun için çeşitli güçleriniz kullanacaksınız. Çukurları atlayıp üstten gelen yaratıklarda da dikkatli olmak zorundasınız. Oyunda ilerlerken çeşitli bonuslarıda alarak daha kuvvetli silah ya da büyülere ahip olabiliyorsunuz.
Tanıtım Videosu:
Oyunu indirmek için bu linki kullanın.
Rushdown
ruhdown Android Oyun Tanıtımı Laser Logic 3D, Devil Ninja, Rushdown
Bu oyunda çöp karakterinizi yönetiyorsunuz. Çizimler harika olmuş onu söylemek isterim. Çöp karakterinizi çeşitli engellerden aşağı bırakıyorsunuz karakteriniz tavana ulaşmamak zorunda sürekli takıldığınız yerlerden aşağı atlayacak ve düşerkende puanları toplayacaksınız. Oyunda amaç karakterinizle en çok puan toplamak. Çeşitli efektlerle karakteriniz yenilmez de olabiliyor. O efekti kullandığınızda engellerin üstüne gidebilirsiniz. Onları kırıp geçeceksiniz. Harika efektlerle zevk alacağınız harika vakit geçirebileceğiniz bir oyun olduğunu garanti ederim.
Oyundan Bir Video:
Oyunu indirmek için bu linki kullanın.
Bu gün sizlere tanıttığımız oyunların kurulumunda veya kullanımında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen konu altında belirtiniz. Elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Ayrıca tanıtımlarımıza devam edeceğimizi de belirtmek isteriz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s