GTA 3 Android için geliyor! [Android Oyunları]

Yayınlandı: 14 Ekim 2012 / ANDROİD, ANDROİD OYUNLARI
Etiketler:, , , , ,

Aramızda GTA oynamayan var mıdır acaba? Bence herkes bu oyunun tadına bakmıştır. Tabi Android için oyun üreten firmalar bu oyunu da unutmadılar ve yeni sürümü ile sizlerin karşınıza çıkacak. Daha önce ki versiyonlarına göre bu versiyonunda daha da gelişmiş bir görsellik söz konusu. Oyunun en büyük yeniliklerinden birisi ise radyo kullanıma olanak sağlaması olacak.
Android sistemler için GTA 3 yenilenmiş bir sürümle geliyor. Rockstar Games efsane oyununu onuncu yaşına özel olarak Androdi cihazlar için bir sürüm, yenilenmiş bir versiyon çıkartacağını duyurdu. Bundan daha önemlisi yeni versiyonun NVIDIA ‘nın tegra 3 çipseti için özel olarak üretileceği ve oyunun USB oyun konsollarını destekleyeceği söyleniyor. Haberin kaynağı DigitalTrends. Oyunun test edilme şansı olmuş bir kaç ayrıntı vermek isteriz. Anlatılana göre Android tablet bilgisyara takılan XBOX oyun konsolu HD televizyonda oynanmış. Yüksek çözünürlüklü efekt ve animasyonların PS2’nin çoğu oyunlarındanbile daha kaliteli görüntü sunduğu ve ciddi anlamda görenleri şaşırttığı söyleniyor.

Oyunun zaman içinde geliştirilebileceği ve hatta Android için üretilmiş oyunun bir yama ile PC grafikleri seviyesine kadar çıkabileceği söyleniyor. Oyunun geliştirilmezi devam ederken kontrollerde küçük değişiklikler yapılması gerektiği vurgulanıyor. Küçük ekrana göre oyunun gayet iyi olduğu ama bu ekranda kontrollerin pek sağlıklı olmadığı konuşuluyor. Herşeye rağmen oyun çıktığında bunları geride bırakacağı düşünülüyor. Oyunun incelenmesi aşamasında en çok kontrol tuşları dikkat çekmiş. Onlarla ilgili sorun yaşamış olmamlılar.
Oyunun zorluk derecesi konsol ve PC ye göre kontrol açısından biraz daha kolay olacak gibi. Görevler ve benzeri durumlar normal oyundan çokta değişik olmadığı en büyük değişikliğin oyunun dokunmaik ekrana adapte edilmiş olduğu söyleniyor.
Oyunun radyo içeriğinede değinilmiş. Oyuna yeni rado istasyonu eklemek veya kullanıcıya özel playlistler yaratmak lanları dahilinde olsada şimdilik birşey söylemek mümkün değil. Bakalım oyunla ilgili son gelişmeler ne olacak. Heyecanla bekliyoruz…
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s