“Modern Combat 4:Zero Hour” Bu Sonbahar da Geliyor

Yayınlandı: 18 Ekim 2012 / ANDROİD, ANDROİD OYUNLARI, CEP TELEFONU, TABLET, TEKNOLOJİ
Etiketler:, , , , , ,

modern-combat-4

Mobil dünyasında yaşanan gelişmelerin önemli bir bölümü de oyun platformunda yaşanmakta. Kullanıcılar artık akıllı telefonlar alırken oyun performansını da göz önünde bulunduruyor. Bu anlamda kullanıcılara üst seviye oyunlar sunan popüler oyun yapımcısı Gameloft yine iddialı bir oyunu bizlere sunmak üzere.

Kısa süre önce Wild Blood ile oldukça etkileyici grafik ve sesler sunan yapımcı adeta klasikleşen ve önemli bir oyuncu kitlesi toplayan Modern Combat için iddialı bir seri hazırlıyor. Modern Combat 4: Zero Hour için daha öncede çeşitli görseller paylaşılmış fakat ayrıntılı bilgi elde edilememişti. Yayınlanan son video ve görseller de oyunun ne denli iddialı olduğu gözler önüne seriliyor ve aynı zamanda yılın son bölümünde resmileşeceği ifade ediliyor.

Daha iyi grafikler, daha fazla geliştirilmiş hareket sistemiyle Modern Combat 4: Zero Hour, FPS türünde yayınlanmış en iyi mobil oyun olarak gösterilebilir. Hatta üretici firma Gameloft, mobil oyun ile bilgisayar deneyimi arasındaki farkın neredeyse yok olduğunu iddia ediyor.

Oyunda fazlasıyla yenilik bizlere sunulmuş durumda. Henüz resmileşmeyen oyun için geliştiriciler yayınladıkları video ile oyun hakkında detayları ve çeşitli görselleri bizlerle paylaştı.

Yeni başlık ile daha güçlü bir hikayenin sunulması ayrıca oyun kontrolünde sağlanan gelişmelerin yanında oyunun baş aktörlerinden ve kötü karakterlerinden Edward Page de artık bu kontroller dahilinde yer alıyor. Yani oyunda kötü karakter olmayı da tercih edebileceğiz.

Sunduğu grafik ve ses kalitesi ile konsol seviyesinin rahatlıkla yakalandığını söyleyebiliriz. Aşağıda yer alan video ve görsellerde ayrıntılara bakabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s